20 سال تجربه

یکی از برترین مراکز نمایندگی اشنایدر در ایران، فروشگاه «صنعت روز» در تهران است که با کادری متشکل از کارشناسان حرفه‌ای به فعالیت در زمینه تامین قطعات، طراحی و ارائه، مشاوره فروش و البته راه اندازی محصولات اشنایدر می‌پردازد. فروشگاه صنعت روز به منظور ارائه محصولات اصل و اورجینال به دنبال جلب رضایت مشتریان می‌باشد.

صنعت روز نیکان در سال 1385 تاسیس شد

مشتریان این نوع از محصولات می‌توانند با برقراری ارتباط با بخش فروش اشنایدر الکتریک و یا ورود به سایت  www.sanatrooz.ir از ابزارها و محصولات موجود در این مجموعه مطلع شده و ضمن تماس با بخش پشتیبانی شرکت از قیمت آن‌ها آگاه شده و خرید خود را انجام دهند.

صنعت روز نیکان فناوری

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، شرکت اشنایدر الکتریک در اغلب کشورهای جهان از جمله لهستان، چک، اندونزی، تایلند و چین و ایران نمایندگی دارد و قطعات و ابزارهای مختلف در این کشورها با کیفیت بالایی تولید شده و در تمامی جهان به فروش می‌رسد. در ایران نیز شرکت فنی و مهندسی صنعت روز، نمایندگی اشنایدر الکتریک به شمار می‌آید که توانسته است با اتکا بر تجربه‌ی فنی کارشناسان خود و با استفاده از مشاوره و طراحی دقیق، قطعات متنوعی را تامین کرده و نیاز کشور را در این عرصه برطرف نماید

آتوکارز با فناوری همکاری کنید

نمایندگی اشنایدر الکتریک در این سال‌ها توانسته است با ارائه محصولات با کیفیتی از قبیل تجهیزات الکتریکی، توزیع، انتقال انرژی الکتریکی و اتوماسیون و ابزار دقیق فعالیت اطمینان و اعتماد مشتری را جلب نماید.

همچنین شما می‌توانید در سایت صنعت روز از آخرین محصولاتی که به نمایندگی اشنایدر اضافه شده است، مطلع شده و درباره کارایی هر یک از ابزارها و قطعات و روش نصب و استفاده از آن‌ها مطالب کامل و کارآمدی را بخوانید