نظریه صف بندی و روش های محاسباتی

ساعت خدمات
  • دو شنبه 7.00 - 16.30
  • سه شنبه 7.00 - 16.30
  • چهارشنبه 7.00 - 16.30
  • پنج شنبه 7.00 - 16.30
  • جمعه 7.00 - 16.30
  • شنبه 7.00 - 16.30
  • یکشنبه 7.00 - 16.30

در نظر گرفتن دوره هایی برای تعمیر و نگهداری

رابط کاری، محیطی و دسترسی به امکانات پرسنلی و ابزار آلات در هر شرکت و برای هر پرسنل متفاوت است و در این خصوص نمی‌توان نظر دقیقی ارائه داد. ولی کارخانه سازنده تابلو برق باید زمان تکرار دوره نگهداری برای وسیله را به درستی مشخص کند

برون سپاری خدمات تعمیرات و نگهداری تابلو برق
هماهنگی با یک مهندس برق حرفه‌ای یا انتخاب پیمان کارهایی که در کارشان ماهر هستند این امکان را به شما می‌دهد تا  مدیریت و نگهداری تابلو برق‌ها را به آن‌ها بسپارید. بدین ترتیب آن‌ها تمامی سرویس‌های تعمیری مورد نیاز هدف قرار می‌دهند و خیال شما بابت نگهداری تابلو برق آسوده خواهد بود. با این کار دیگر نگران فراموش شدن تاریخ تعمیرات و نگهداری تابلو برق نخواهید بود.
 
استفاده از ابزارهای نگهداری پیشگیرانه
دوام تجهیزات و الزامات تعمیرات و نگهداری آن را به کمک ابزارهای نگهداری پیشگیرانه پیش بینی کنید. ابزارهای نمایشگر آنلاین در دسترس شما هستند تا شکست‌های احتمالی را به درستی پیش بینی کنند و آن را به شما اطلاع دهند. سیستم‌های نمایشگر آنلاین به صورت مداوم کار می‌کنند. مزایای این سیستم‌ها به گونه‌ای است که وضعیت‌های نامشهود را به درستی شناسایی می‌کنند و به این ترتیب می‌توانید نگهداری تابلو برق را بهتر انجام دهید.
 
آنالیز اتصال کوتاه و بررسی جهت جریان 
لازم است بدانید اگر تجهیزات تابلو برق نرخ اتصال کوتاه مناسبی نداشته باشند، به احتمال زیاد آسیب‌های فاجعه آمیزی به تجهیزات و محل کار شما وارد می‌کند و اهمیت این موضوع نباید دست کم گرفته شود. یک آنالیز اتصال کوتاه رتبه بندی تابلو برق را تعیین می‌کند. همچنین این احتمال وجود دارد که به تنظیم مجدد مدار شکن قدرت نیاز باشد.  تنظیمات مدار شکن می‌تواند از قطع غیر ضروری جلوگیری نماید.